Kalendarz


STYCZEŃ


16

ŚRODA
II TYGODNIA ZWYKŁEGO
Marcelego, Włodzimierza

Niedzialna Msza św.

08:00 Zabór
10:00 Milsko
11:30 Zabór
13:00 Dąbrowa (2 niedziela miesiąca)

Słońce w Zaborze

wschód słońca: 07:54
zachód słońca: 16:19

Fazy księżyca

Garbaty przybywający
Garbaty przybywający
ma już 9 dni
Powered by Saxum

Pogoda w Zaborze

Czas od wschodu słońca

Czas do wschodu słońca

dzień trwa 08:24
dzisiejsza noc trwa 15:34
całkowita długość dnia 23:59

Równonoc Wiosenna20 Mar 2019
Przesilenie Letnie21 Jun 2019
Równonoc Jesienna23 Sep 2019
Przesilenie Zimowe22 Dec 2019

Oglądalność strony

55624
dzisiaj
wczoraj
ten miesiąc
19
62
1673

twój IP: 54.205.211.87
16-01-2019; 06:26

Intencje mszalne
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 01.01.2019, WTOREK - NOWY ROK - ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
    10:00 + Beata, Jan, Teofila, Eugeniusz, Józef Rabolińscy
    11:30 - o bł. Boże dla Katarzyny, opiekę Matki Bożej i świętej patronki
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 02.01.2019, środa
     09:00 - w pewnej intencji
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 04.01.2019, piątek
     09:00 - o zdrowie i bł. Boże dla rodziny Martyniuk
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 05.01.2019, sobota
     08:00 - kancelaria parafialna
     09:00 - o bł. Boże i opiekę MB w Nowym Roku dla wszystkich matek Żywego Różańca
     10:15 - msza w CLDiM
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 06.01.2019, NIEDZIELA - ŚWIĘTO OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
    08:00 + Helena Ciemiofinowicz-Zielińska (14),+ Władysław i Władysława Ciemiofinowicz
              + Antonina i Jan Cyronik, + Maria i Edward Głazowski, + Marek Kiżuk
              + Dionizy Zieliński, + Marek i Krystyna Wielkoszyńscy
    10:00 - o bł. Boże w Nowym Roku dla Matek Różańcowych z Milska  
    11:30 + Bronisław Boguszyński (2)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 08.01.2019, wtorek
      09:00 -  
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 09.01.2019, środa
     09:00 + Maciej Michałek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 11.01.2019, piątek
     09:00 - o bł. Boże i dar dokonywania właściwych wyborów dla jubilatki
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 12.01.2019, sobota
     08:00 - kancelaria parafialna
     09:00 + Bronisława Koruba (int. uczestników pogrzebu)
     10:15 - msza w CLDiM
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 13.01.2019, NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
      08:00 + Mieczysława Śmiejczak (int. uczestników pogrzebu)
     10:00 - w pewnej intencji Bogu wiadomej   
     11:30 + Teresa, Stefan, Mirosław i Grażyna Wolniak, + za zm. z rodz., + Maria Ryś
     13:00 -
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 15.01.2019, wtorek
      09:00 -  
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 16.01.2019, środa
     09:00 -
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 18.01.2019, piątek
     09:00 - o szczęśliwą operację
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 19.01.2019, sobota
     08:00 - kancelaria parafialna
     09:00 + Henryka Chojnacka (int. uczestników pogrzebu)
     10:15 - msza w CLDiM
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 20.01.2019, NIEDZIELA
      08:00 + Eugenia, Stefan, Marian Gałek, + Krystyna, Zdzisław, Grzegorz Jóźwiak
            + Irena, Sergiusz Siemieniec, + Wojciech Olszewski, + Iwona Kulczyc
     10:00 + Michał, Antoni i Anna Adamowicz, + Józef, Maria i Piotr Koleśnik    
     11:30 + Hieronim Gontarczyk (13), + Franciszek Czompa (2 m. po śm.), zm. rodziców
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 22.01.2019, wtorek
      09:00 -  
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 23.01.2019, środa
     09:00 -
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 25.01.2019, piątek
     09:00 -
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 26.01.2019, sobota
     08:00 - kancelaria parafialna
     09:00 + Janina Malicka (int. uczestników pogrzebu)
     10:15 - msza w CLDiM
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 27.01.2019, NIEDZIELA
      08:00 + Mieczysława Śmiejczak (int. Żywego Różańca z Czarnej)
     10:00 + Stanisław (5), Jan, Helena i Ryszard Wójcik    
     11:30 + int. zajęta
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 29.01.2019, wtorek
      09:00 -  
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 30.01.2019, środa     
      09:00 -
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31.01.2019, czwartek
     09:00 - o szczęśliwe rozwiązanie dla Joanny oraz + Emilia i Maria Sosińska
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------