Kalendarz


MARZEC


23

SOBOTA
II TYGODNIA WIELKIEGO POSTU
Feliksa, Pelagii

Słońce w Zaborze

wschód słońca: 05:50
zachód słońca: 18:16

Fazy księżyca

Garbaty ubywający
Garbaty ubywający
ma już 17 dni
Powered by Saxum

Pogoda w Zaborze

Czas od wschodu słońca

Czas do wschodu słońca

dzień trwa 12:26
dzisiejsza noc trwa 11:31
całkowita długość dnia 23:57

Przesilenie Letnie21 Jun 2019
Równonoc Jesienna23 Sep 2019
Przesilenie Zimowe22 Dec 2019
Równonoc Wiosenna20 Mar 2020

Oglądalność strony

60405
dzisiaj
wczoraj
ten miesiąc
3
64
1957

twój IP: 107.23.176.162
23-03-2019; 05:12

Chcesz przeżyć owocnie Wielki Post, dlatego podejmujesz modlitwę, post i jałmużnę.
A może w ramach jałmużny chciałbyś pomóc jednej konkretnej rodzinie w Syrii? -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Intencje mszalne - marzec 2019
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 01.03.2019, piątek
     08:00 - odwiedziny chorych z Komunią św.
     17:30 - wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź I piątkowa
     18:00 - intencja Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ
     18.30 - spotkanie dla kandydatów do bierzmowania
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 02.03.2019, sobota
     09:00 - kancelaria parafialna
     10:15 - msza w CLDiM
     17:30 - różaniec prowadzony przez Róże Żywego Różańca o nawrócenie rodzin
     18:00 + Wojciech, Rozalia, Jan, Zofia Węgrzyn, + Stanisława Gaj
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 03.03.2019, VIII NIEDZIELA ZWYKŁA / TYDZIEŃ TRZEŹWOŚCI
    08:00 + Stanisław, Jadwiga, Bronisław i Józefa Rozbiccy
              + Stanisław Szymański, + Jerzy Żukowski, + Anna Koseska
    10:00 + Helena, Bronisław, Stanisław, Andrzej i Eugenia Nowak
              + Maria, Józef, Mieczysław i Czesław Wróblewscy
              + Stanisław Wójcik, Wanda Gołębiowska
    11:30 + Genowefa (1), Stanisław, Maria i Józef Kaczmarek
              + Stanisława i Józef Rozkuszka, + z rodziny        
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 05.03.2019, wtorek     
     14:00 + Ryszard Suszyński (msza pogrzebowa)
     18:00 + Bronisław Pych (36)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 06.03.2019, ŚRODA POPIELCOWA
     17:00 Milsko - w pewnej intencji Panu Bogu wiadomej  
     18:00 Zabór  + Halina, Józef, Marcin, Damian i Lech Merda
                           + Marian, Klementyna, Mirosław, Ryszard i Janusz Zuchniewicz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 07.03.2019, czwartek
     11:00 wyjazd na Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do sankt. św. Józefa w Kaliszu
     17:30 - Droga Krzyżowa
     18:00 + z rodziny Żukowskich, + Rafał Wesołowski (2)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 08.03.2019, piątek
     17:30 - Droga Krzyżowa
     18:00 + Felicja Lehman (19)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 09.03.2019, sobota
     09:00 - kancelaria parafialna
     10:15 - msza w CLDiM
     13:00 + Lech Merda (msza pogrzebowa)
     18:00 + ks. kan. Leszek Gościmiński (16)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 10.03.2019, I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
     08:00 + Jan Kiejda (2)
     09:30 - Gorzkie Żale w Milsku
     10:00 + Mikołaj Grabowiecki (4)
     11:00 - Gorzkie Żale w Zaborze
     11:30 + Anna, Józef, Zbigniew, Jerzy Nowicki, + Krystyna Juszczak,
               + Kazimiera Rogalska, + Edward i Jacek Kazimierczak
               + Bronisław, Waldemar i Alicja Sosulscy
     12.30 - Gorzkie Żale w Dąbrowie
     13:00 - o zdrowie i bł. Boże dla Janiny Dybek (80 rocz. urodzin)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 12.03.2019, wtorek
     18:00 + Leokadia Gral (1)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 13.03.2019, środa
    18:00 + Władysław Grochowski (53)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 14.03.2019, czwartek
    17:30 - Droga Krzyżowa
    18:00 + Cecylia Musiał (int. rodziny Pater)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 15.03.2019, piątek
     17:30 - Droga Krzyżowa
     18:00 + Krystyna Chrenowicz, Kazimiera i Zdzisław Trzaskalscy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 16.03.2019, sobota
     09:00 - kancelaria parafialna
     10:15 - msza w CLDiM
     17:30 - spowiedź przed odpustem w Zaborze
     18:00 - bł. Boże dla Hani i Franka Zarzyckich
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 17.03.2019, II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
     08:00 + Stanisław Szymański (4)
     09:30 - Gorzkie Żale w Milsku
     10:00 + Matylda, Piotr, Krystyna, Kazimierz i Józef Flak,
+ Maria, Rudolf i Adolf Diaczuk
               + Krystyna Biernacka, + Kazimierz i Olga Dobruccy
     11:00 - Gorzkie Żale w Zaborze
     11:30 + Stefania Marcak (int. Stanisławy Cacak z rodziną ze Ślemienia)    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 19.03.2019, wtorek
     18:00 - suma odpustowa w Zaborze ku czci św. Józefa
               + za zmarłych proboszczów parafii Zabór
               - wystawienie Najświększego Sakramentu, litania do św. Józefa, Te Deum
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 20.03.2019, środa
    18:00 + Janina i Józef Barczuk, + Marianna, St-wa, Grażyna i Ignacy Korzeniewscy
              - po mszy spotkanie PZC
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 21.03.2019, czwartek
     17:30 - Droga Krzyżowa
     18:00 + Anna, Jan, Mikołaj Grabowiecki
     19:00 - spotkanie zbierających składki na potrzeby Kościoła
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 22.03.2019, piątek
     17:30 - Droga Krzyżowa
     18:00 + z rodziny Dec, Szabat i Panek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 23.03.2019, sobota
     09:00 - kancelaria parafialna
     10:15 - msza w CLDiM
     18:00 + Danuta (9) i Henryk Górczyńscy, + Jakub (21) i Teresa Stożek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 24.03.2019, III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
     08:00 + Kazimierz Płatków, + Maria Muszyńska
               + Józef, Anna, Michał i Stanisław Zarzyccy
     09:30 - Gorzkie Żale w Milsku
     10:00 + Rudolf (23), Cecylia i Roman Musiał
               - o bł. Boże dla wnuczka Huberta (10 rocznica urodzin)
     11:00 - Gorzkie Żale w Zaborze
     11:30 - o bł. Boże dla Jakuba (6 rocznicę urodzin)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 26.03.2019, wtorek     
     18:00 + Janusz Zuchniewicz (int. uczestników pogrzebu)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 27.03.2019, środa     
     18:00 + Ryszard Jessa (int. uczestników pogrzebu)  
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 28.03.2019, czwartek
     17:30 - Droga Krzyżowa
     18:00 + Marian, Jan, St-wa, Michał Wróblewscy, + Rozalia, Michał, Tadeusz Zwarycz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 29.03.2019, piątek
     17:30 - Droga Krzyżowa
     18:00 + Edward (24)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 30.03.2019, sobota
     09:00 - kancelaria parafialna
     10:15 - msza w CLDiM
     18:00 - w intencji rodziny Malickich
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 31.03.2019, IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
     08:00 + Janusz Bednarczyk (3 miesiąc po śmierci)
     09:30 - Gorzkie Żale w Milsku
     10:00 + Henryk Matoni (3)
     11:00 - Gorzkie Żale w Zaborze
     11:30 + Anna (1), Stefan (20), Tadeusz, Ryszard Szymańscy
     12.30 - Gorzkie Żale w Dąbrowie
     13:00 + Jan (38), Joanna, Kazimierz, Czesław i Eugeniusz Kowaliczek
               + Izabela (8), Władysław (35) i Teresa Bielińscy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------